• iconinfo@kapadokyateknopark.com.tr

ÜNİVERSİTEMİZDE "GİRİŞİM SOHBETLERİ PROGRAMI" GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

ÜNİVERSİTEMİZDE "GİRİŞİM SOHBETLERİ PROGRAMI" GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

ÜNİVERSİTEMİZDE "GİRİŞİM SOHBETLERİ PROGRAMI" GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Kapadokya Teknopark ve Girişim Hareketi işbirliği ile akademisyenlere, öğrencilere ve girişimcilere yönelik "Girişim Sohbetleri Programı - 1" gerçekleştirildi.

30 Kasım 2018 tarihinde üniversitemiz kütüphane binası, 301 nolu seminer salonunda , Genç Liderler ve Girişimciler Derneği Kapadokya Şube Başkanı Mustafa Melih TARLACI'nın moderatörlüğünde gerçekleştirilen program, Girişim Hareketi Genel Koordinatörü İsmail HAZNEDAR'ın ve Girişimcilik Moderatörü Abidin İÇDEN'in konuşmalarıyla gerçekleştirildi.

3 saat süren programda Girişim Hareketi Programı'nın vizyonundan ve misyonundan, bir girişimcide bulunması gereken özelliklerden, girişimcilerin izlemesi gereken yollardan, girişimcileri destekleyen devlet kuruluş ve fonlarından  bahsedildi. HAZNEDAR ve İÇDEN, okul dönemlerinden ve girişimci olarak verdikleri mücadelelerden bahsedeek kendi hayat tecrübelerini katılımcılar ile paylaştılar.

Yoğun ilgi gören programımız, katılımcıların sorularının cevaplandırılmasıyla sona erdi.

Daha sonra Kapadokya Teknoloji Transfer Ofisi'nde, KapadokyaTeknopark Genel Müdürü Doç. Dr. Metin DUYAR ve Kapadokya Teknoloji Transfer Ofisi Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Cevahir ALTINKAYNAK tarafından misafir edilip, fikir alışverişinde bulunarak birlikte yapacakları organizasyonlar hakkında sohbet gerçekleştirdiler. HAZNEDAR ve İÇDEN keyifli geçen etkinlik ve güzel misafirperverlikleri için Kapadokya Teknopark yönetimine teşekkürlerini ilettiler.