• iconinfo@kapadokyateknopark.com.tr

Üniversitemizde "Girişim Sohbetleri 2" Programı Gerçekleştirildi

Üniversitemizde "Girişim Sohbetleri 2" Programı Gerçekleştirildi

Üniversitemizde "Girişim Sohbetleri 2" Programı Gerçekleştirildi

Kapadokya Teknopark ve Girişim Hareketi işbirliği ile akademisyenlere, öğrencilere ve girişimcilere yönelik "Girişim Sohbetleri Programı - 2 " programı düzenlendi.

27.12.2018 tarihinde üniversitemiz kütüphane binası, 301 nolu seminer salonunda , Kapadokya Teknopark Genel Müdürü ,Doç.Dr. Metin DUYAR  moderatörlüğünde gerçekleştirilen program, OMS Makine kurucusu İlhan KAHRAMAN' ın konuşmasıyla gerçekleştirildi.

3 saat süren programda; çocukluğundan ,okul hayatından, hayallerini gerçekleştirmek içi aldığı risklerden ve engelleri nasıl aştığından, OMS Makine' nin misyonundan ve vizyonundan bahseden KAHRAMAN ,gençlere kendilerini daima geliştirmeleri ve alanlarında tecrübe edinmeleri konusunda tavsiyelerde bulundu.

Yoğun ilgi gören program katılımcıların sorularının yanıtlanması ,ardından plaket takdimi ile son buldu.

Daha sonra Kapadokya Teknoloji Transfer Ofisi'nde, KapadokyaTeknopark Genel Müdürü Doç. Dr. Metin DUYAR ve Kapadokya Teknoloji Transfer Ofisi Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Cevahir ALTINKAYNAK  tarafından misafir edilip, fikir alışverişinde bulunarak birlikte yapacakları organizasyonlar hakkında sohbet gerçekleştirdiler.