Skip to content

Ufuk2020 Ulaşım Alanı Bilgi Günü ve Proje Pazarı Etkinliği Kayıtları Açıldı

 
  • 18.7.2019
  • 387
Ufuk2020 Ulaşım Alanı Bilgi Günü ve Proje Pazarı Etkinliği Kayıtları Açıldı

Avrupa Komisyonu tarafından 7 Ekim 2019 tarihinde Belçika-Brüksel’de Akıllı, Temiz ve Entegre Ulaşım Alanı 2020 yılı çağrılarına yönelik olarak bir bilgi günü, ETNA 2020 Projesi tarafından ise söz konusu çağrılara yönelik bir proje pazarı etkinliği düzenlenecektir.

Sınırlı sayıda kişinin katılım sağlayabileceği etkinliğe ivedilikle kayıt olunması tavsiye edilmektedir.

-Sınırlı sayıda katılımcının seyahat masrafları TÜBİTAK tarafından karşılanacaktır. Başvuru yapabilmek için etkinliğe kayıt olduktan sonra Avrupa Komisyonu tarafından iletilen onay e-postasının alınmış olması ve başvuruda sunulması gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra Avrupa Komisyonu tarafından iletilen ilk e-posta kaydın alındığına dair olmakta ve bir onay niteliği taşımamaktadır. Kaydınızın Avrupa Komisyonu tarafından onaylanması halinde iletilecek olan ikinci e-posta onay e-postasıdır.

-Etkinliğe yönelik TÜBİTAK Ufuk2020 Seyahat Desteğinden yararlanmak isteyen araştırmacıların başvurularını ikili görüşmelerin oluşturulmaya başlandıktan sonra yapmaları beklenmektedir. Seyahat desteği başvurusu yapılırken proje pazarı etkinliği kapsamında toplantı isteği gönderilen/kabul edilen kişilerin listesinin başvuruya eklenmesi gerekmektedir.

Detaylı bilgi için: https://www.ahika.gov.tr/duyurular/ufuk2020-ulasim-alani-bilgi-gunu-ve-proje-pazari-etkinligi-kayitlari-acildi