Skip to content

KAPADOKYA TEKNOPARK WEBINAR ETKİNLİKLERİ -4

 
  • 28.5.2020
  • 455
KAPADOKYA TEKNOPARK WEBINAR ETKİNLİKLERİ -4

KAPADOKYA TEKNOPARK WEBINAR ETKİNLİKLERİ -4

28.05.2020 tarihinde gerçekleştirdiğimiz “Yeni Normalde Pazarlama İpuçları” isimli webinar’ımzda Pazarlama ve Yatırım Danışmanı Rafi DÖKER’i konuk ettik.

Kapadokya Teknopark Genel Müdürü Doç. Dr. Metin DUYAR’ın moderatörlüğünü yaptığı webinar etkinliğinde Rafi DÖKER; Türkiye’de 1974-2018 yılları arasında görülen ekonomik krizler, bu krizlerin ortak özellikleri hakkında yaptığı bilgilendirme ile başladı ve içerisinden geçtiğimiz bu sürecin bilinen özelliklere sahip bir kriz olmadığını ifade etti.

Rafi DÖKER tarafından yeni yaşam kurallarına uygun pazarlama süreçleri, tüketicilerin değişen tüketim eğilimleri, piyasaların yeni kurallara göre nasıl şekilleneceği ile ilgili bir sunum yapıldı.

Yaşam, eğitim ve çalışma hayatlarının yeni bir şekil almasına yol açan bu pandemi sürecinde lojistik sektörünün ve dijital pazarlamanın önemine değinen DÖKER, ithalat süreçlerinin zorlaşması ile yerel markaların avantajlı hale geleceğini sözlerine ekledi.

Ulusal ve uluslararası alanda bu süreçte ortaya çıkarılan ürünler hakkında bilgi paylaşımda bulunan DÖKER tüketici içgüdüsünün tespitinin önemi ve dijital iletişim stratejisinin kavranması gerekliliğini katılımcılar ile paylaştı.

              Kapadokya Teknopark webinar etkinlikleri devam edecektir.


28 Mayıs 2020 Perşembe