Skip to content

KAPADOKYA TEKNOPARK WEBINAR ETKİNLİKLERİ -1

 
  • 14.5.2020
  • 588
KAPADOKYA TEKNOPARK WEBINAR ETKİNLİKLERİ -1

14.05.2020 tarihinde gerçekleştirdiğimiz “Uluslararası Şirketlerde Pazarlama ve Satış Stratejileri” isimli webinar’ımzda BP Petrolleri A.Ş. Eski İş Geliştirme Müdürü Mesut YALNIZGEZEN’i konuk ettik.
Kapadokya Teknopark Genel Müdürü Doç. Dr. Metin DUYAR’ın moderatörlüğünü yaptığı webinar etkinliğinde Mesut YALNZIGEZEN tarafından katılımcılara pazarlama ve satış kavramları, yöntemleri ve stratejileri ile ilgili bir sunum yapıldı.
Sektörde pazar araştırmasının önemi ve sektörün günümüzdeki durumu hakkında güncel örneklerin ve bilgilerin katılımcılar ile paylaşıldığı etkinliğin son bölümü ise soru-cevap şeklinde gerçekleştirildi.
Girişimci adaylarının ve girişimcilerin uluslararası pazarlara giriş stratejileri ve Covid-19 pandemisi nedeni ile ortaya çıkması muhtemel yeni süreçler hakkında gelen sorular yanıtlandı.
18.05.2020 tarihinde düzenlenecek bir sonraki etkinlik ise Kapadokya Teknopark GenelMüdürü Doç. Dr. Metin DUYAR’ın konuşmacı olacağı “KOBİ’lerin Büyüme Sorunu Nasıl Aşılır? Küçük şehirler için çözüm önerileri” olarak belirlenmiştir.


14 Mayıs 2020 Perşembe