Skip to content

Kapadokya Teknopark’ ta TÜBİTAK BİGG Destekleri Tanıtım Programı Gerçekleştirildi

 
  • 28.3.2019
  • 1025
Kapadokya Teknopark’ ta TÜBİTAK BİGG Destekleri Tanıtım Programı Gerçekleştirildi

Kapadokya Teknopark ve Akdeniz TTO işbirliği ile “TÜBİTAK BİGG Destek Programı” kapsamında tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.
Eğitim ve Farkındalık Birimi Uzmanı Arş. Gör. Kadriye BAYRAM tarafından koordine edilen toplantıya Kapadokya Teknopark Genel Müdürü Doç. Dr. Metin DUYAR ve Kapadokya TTO Müdürü Cevahir ALTINKAYNAK başta olmak üzere akademisyenler, girişimciler ile öğrenciler yoğun katılım sağladı.
Sunumun Akdeniz TTO Teknogirişim ve İş Geliştirme Uzmanı Merve BİLGEN ÇIKDIN tarafından gerçekleştirildiği programda, TÜBİTAK BİGG destekleri, başvuru dönemleri, uygulayıcı kuruluşlar, başvuru koşulları, dikkat edilmesi gereken hususlar, izlenmesi gereken adımlar, süreç, izleme ve değerlendirme başlıklarına yer verildi. Ardından, TÜBİTAK BİGG sürecine yönelik katılımcı iş fikirleri bireysel olarak değerlendirildi. Kişiye ve konuya özgü ilgili önerilerde bulunularak birebir danışmanlık hizmeti gerçekleştirilmesi ile sürece katkı sağlandı. Katılımcı sorularının cevaplandırılması ile program sona erdi.


28 Mart 2019 Perşembe