• iconinfo@kapadokyateknopark.com.tr

Kapadokya Teknopark ‘da “PATENT RANDEVU SİSTEMİ“ Etkinliği

Kapadokya Teknopark ‘da  “PATENT RANDEVU SİSTEMİ“ Etkinliği

Kapadokya Teknopark ‘da “PATENT RANDEVU SİSTEMİ“ Etkinliği

“NEVÜ’de Sınai Mülkiyet Haklarının Yaygınlaştırılması” hedefi kapsamında;

09 Nisan 2019 tarihinde Patent uzmanları tarafından akademisyenlere yönelik olarak “Patent Randevu Sistemi Etkinliği” gerçekleştirilecektir.

10.00-12.00 ve 15.30-17.30 saatleri arasında Kapadokya Teknopark Toplantı Salonunda gerçekleştirilecek Patent Randevu Sistemi’nde; randevu oluşturulan her akademisyen ile Patent Uzmanları ve Patent Vekili 30 dakikalık birebir yüzyüze görüşme gerçekleştirecektir. Başvuru sayısının planlanandan fazla olması durumunda, randevu programı değerlendirilerek belirttiğiniz iletişim adresinize geri dönüş yapılacaktır.

Proje sonuçlarınızın patent/faydalı model başvurusuna uygunluğu ve patentlenebilir fikrinize dair değerlendirme ile patent başvuru süreçleri ve patent ön araştırma süreçleri hakkında bilgi almak isteyen akademisyenlerimizin “Randevu Talep Formunu” aşağıdaki linkten en geç 08 Nisan 2019 saat 16.00’a kadar doldurmaları gerekmektedir.

Randevu Talep Formu için : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfhz2u4zJIxIkq3HqqCkAUVu4GyMEF9OKa9fk09SNHHV9nNgg/viewform?usp=pp_ur