• iconinfo@kapadokyateknopark.com.tr

Expomed 2019 İnovasyon Alanı

Expomed 2019 İnovasyon Alanı

Expomed 2019 İnovasyon Alanı

Sağlık teknolojileri üzerine çalışan, ürününü pazara çıkarmak isteyen girişimciler için 28-30 Mart 2019 tarihleri arasında düzenlenecek Expomed Fuarında, Tıbbi Cihaz Üreticileri ve Tedarikçileri Derneği (MASSİAD) ve Teknopark İstanbul koordinasyonunda yürütülen İstanbul Sağlık Endüstrisi Kümelenmesi (İSEK) destekleri ile 2. holde “İnovasyon Alanı” organize edilmektedir. Inovasyon Alanında öncelikle startup firmalara (farklı m2 opsiyonları ile) olmak üzere özel katılım alanları tasarlanmaktadır.

İnovasyon Alanı dahilinde; Start-Up firmaların ve hizmet veren firmaların yanı sıra  sektörden temsilcilerin katılımları ile güncel konuların konuşulacağı, sektörün geleceğinin tartışılacağı, yeni dönem programların tanıtılacağı ve ilgili otoriteler ve paydaşlar ile bir araya gelinecek Sunum Alanları ve B2B Toplantı alanları da yer alacaktır.

Fuara İnovasyon Alanı kapsamında katılmak isteyen firmalar  http://expomedistanbul.com/inovasyon-alani  adresinde yer alan ön bilgilendirme formunu doldurabilir.

Ücretsiz online davetiye için http://davetiye.tuyap.online/index.php?Fid=2636  adresinden kayıt yaptırabilirsiniz.

2018 Expomed Fuarı İnovasyon Alanı videosuna https://www.youtube.com/watch?v=ap_hS9QwRkw&feature=youtu.be adresinden ulaşabilirsiniz.