• iconinfo@kapadokyateknopark.com.tr

Bayer Girişim Hızlandırma Programı Grants4Apps Turkey 2019 İçin Başvurular Başladı!

Bayer Girişim Hızlandırma Programı Grants4Apps Turkey 2019 İçin Başvurular Başladı!

Bayer Girişim Hızlandırma Programı Grants4Apps Turkey 2019 İçin Başvurular Başladı!

Bayer'in “Yaşam Bilimleri” şirketi olarak bu alandaki teknoloji girişimlerini ve girişimcilik ekosistemini desteklemek amacıyla yürüttüğü küresel projesi Grants4Apps’in Türkiye ayağının ikinci yılı için başvurular 21 Ocak’ta başladı.

Bayer; Grants4Apps Turkey programına seçilen her bir girişim için 60 bin TL değerinde hibe sağlayacak ve ayrıca girişimcileri 100 gün süreli bir çalışma ortamı ve mentorluk imkanıyla destekleyecek.

İstanbul, 21 Ocak 2019 – Bayer’in küresel olarak yürüttüğü girişim hızlandırma programı Grants4Apps Turkey’in (G4A) ikincisi 21 Ocak’ta başladı. İlki geçtiğimiz yıl sağlık teknolojileri alanında gerçekleşen programın bu yıl kapsamı genişliyor. G4A Turkey bu yıl; insan ve hayvan sağlığının yanı sıra tarım ve çevre sağlığı alanlarında iş ve teknoloji çözümleri sunan girişimlere odaklanıyor. Özel bir jüri tarafından seçilecek girişimler, 60 bin TL değerinde hibe ile ödüllendirilecek ve kazanan girişimciler 100 gün süreli çalışma ortamı ve mentorluk imkanına sahip olacak.

Bayer Grants4Apps Turkey 2019’a, Türkiye’nin her yerinden üzerinde çalışılabilecek yalın bir ürüne (MVP) ya da prototipe sahip olan, sağlık, tarım, hayvancılık, çevre sağlığı alanlarına ve kurumsal firmalara fayda sağlayacak teknoloji, bilişim ve iş modeli çözümleri sunan 18 yaşından büyük her girişimci birden fazla projeyle başvurabiliyor.

Başvuruları 28 Şubat’a kadar devam edecek olan Grants4Apps Turkey 2019 ile ilgili ayrıntılı bilgiye ve katılım şartlarına www.g4a.health/turkey sitesinden ulaşılabilirsiniz.