NEVÜ Kapadokya Teknopark tarafından geliştirilen Kapadokya Uluslararası Kuluçka Merkezi (CAPPIN2C) programı yeni dönem çağrıları başladı. Teknoloji tabanlı iş fikri olan girişimcilere, nitelikli hizmetler sunarak fikirlerinin olgunlaştırılması ve geliştirilmesi sürecinde rehberlik eden CAPPIN2C Kuluçka merkezi yeni dönem girişimcilerini bekliyor. Program hakkında bilgiler aktaran Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü ve Kapadokya Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Semih Aktekin; ’Kapadokya Teknopark, girişimcilerin iş fikirlerinin  ve prototiplerinin başarılı şirketlere dönüşmesi noktasında girişimcilere destek olarak, girişimciliği özendirmekte oluşturduğu bu nitelikli ekosistem başarıyla büyümeye devam etmektedir. Kapadokya Teknopark tarafından geliştirilen  CAPPIN2C Kuluçka Programı, girişimcilere fikirlerini hayata geçirmek ve onları geliştirmek için önemli destek sağlayan iş geliştirme merkezidir. Kapadokya Teknopark’ın ana misyonu teknoloji tabanlı girişimcilik ekosistemi oluşturmak ve girişimcileri desteklemektir. Girişimci adayları bilgi ve tecrübe eksikliği nedeniyle iş fikirlerini hayata geçirmekte zorluklar ile karşılaşmaktadırlar. Bu zorlukları aşma konusunda Teknoparkımız CAPPIN2C programı ile  girişimcilere destek olmaya devam etmektedir.

Kapadokya Uluslararası Kuluçka Merkezi’nde teknoloji tabanlı iş fikrine sahip girişimcilere tamamen ücretsiz olarak ortak ofis ve internet altyapısıyla eğitim, mentorluk, koçluk, yatırım ağlarına ve fon kaynaklarına erişim hizmetleri verilmektedir. Bu hizmetlerden faydalanmak isteyen tüm girişimci adaylarını başvuru yapmaya davet ediyorum.

Geniş yatırım olanaklarının merkezi olan Kapadokya’da yapılan güçlü işbirlikleri ve girişimcileri yatırımcı ile buluşturma sürecinde de destek olan kuluçka merkezimize tüm öğrenci ve akademisyenlerimizi bekliyoruz.’ dedi.

CAPPIN2C programına başvurmak ve detaylı bilgi almak için tıklayınız: https://cappin2c.com/

Categories:

Tags:

Comments are closed